Паспорти бюджетних програм

Паспорт бюджетної програми - документ, який містить повну інформацію про бюджетну програму (мету, завдання, напрями використання бюджетних коштів, відповідальних виконавців, результативні показники та інші характеристики) відповідно до бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України на відповідний рік (рішенням про місцевий бюджет), на основі яких здійснюється контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів і аналіз виконання бюджетної програми.

Паспорти бюджетних програм складають усі головні розпорядники бюджетних коштів за кожною бюджетною програмою, крім бюджетних програм з повернення кредитів до бюджету та бюджетних програм, призначення за якими встановлюються законом про державний бюджет за загальнодержавними видатками в частині міжбюджетних трансфертів, виплату пенсій тощо.

Паспорт бюджетної програми формується на стадії підготовки та подання бюджетних запитів з використанням наведеної у них інформації, а після затвердження державного бюджету уточнюються відповідно до бюджетних призначень з поквартальним розподілом результативних показників.

Розпорядження сільського голови "Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2024 рік" № 16-р від 25.01.2024 р.

Наказ Фінансового відділу "Про затвердження паспортів бюджетних програм Вільнозапорізької сільської ради на 2024 рік" № 04 від 25.01.2024 р.

Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2024 рік за КПКВК:

- 0110150 Оргнанізаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад;

- 0111010 Надання дошкільної освіти;

- 0111021 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету;

- 0111031 Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції;

- 0111142 Інші програми та заходи у сфері освіти;

- 0113241 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення;

- 0114030 Забезпечення діяльності бібліотек;

- 0114060 Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів;

- 0116013 Забезпечення діяльності водопровідно-каналізаційного господарства;

- 0116030 Організація благоустрою населених пунктів;

- 0117680 Членські внески до асоціацій органів місцевого самоврядування;

- 0117691 Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади

- 0118110 Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха;

- 0118340 Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів.

ЗМІНИ ДО ПАСПОРТІВ БЮДЖЕТНИХ ПРОГРАМ згідно з розпорядженням № 25-р від 20.02.2024 року "Про внесення змін до паспортів бюджетних прогам на 2024 рік".