Обгрунтування очікуваної вартості закупівель

У даному розділі оприлюднюється обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівель відповідно до вимог постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710 "Про ефективне використання державних коштів"

2024 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «ДК:021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)»

2023 рік

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «ДК:021:2015:65310000-9 Розподіл електричної енергії (послуги з розподілу електричної енергії)»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «ДК:021:2015:65210000-8 Розподіл газу (послуги з розподілу природного газу)»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі «ДК:021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт з улаштування Максимівського ЗДО у частині приміщень Новоюр’ївської гімназії по вул. Шкільна, 4 с.Новоюр’ївка Баштанського району Миколаївської області)»

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт вул.Степова в с.Максимівка Новоюр’ївського старостинського округу Вільнозапорізької сільської ради)"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "ДК:021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт по вул. Терехова, вул.Шкільна, вул.Радісна, вул. Радісна, вул. Мигуна, вул. Зелена с.Шевченкове Вільнозапорізької сільської ради)"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "ДК:021:2015:09120000-6  Газове паливо (природний газ) "

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "ДК:021:2015:44810000-1 Фарби (емалі, фарби, барвники)"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі ДК 021:2015 – 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (поточний ремонт покрівлі Новополтавського ліцею за адресою: вул. Мельнична, буд. 3, с.Новополтавка Баштанського району Миколаївської області)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "Тверде паливо"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка у с.Єфремівка Баштанського району Миколаївської області)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт покриття дороги місцевого значення на відрізку Вільне Запоріжжя - Показне)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "44110000-4 Конструкційні матеріали (Портландцемент ПЦ ІІ/А-Ш-500Р-Н (CEM II/A-S 42.5R))"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95, дизельне паливо)"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі "44810000-1 Фарби (емалі, фарби, барвники)"

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (поточний ремонт покриття дороги місцевого значення на відрізку Новохристофорівка-Показне)