ХІ сесія 7 скликання 11 червня 2020 року

Дата: 24.06.2020 14:34

Рішення №91 "Про хід виконання  сільського бюджету Вільнозапорізької сільської ради  за І квартал  2020 року

Рішення №92 "Про створення публічної бібліотеки Вільнозапорізької сільської ради ОТГ"

Рішення №93 "Про внесення змін до рішення сільської ради №46 від 28.11.2019 р «Про затвердження структури виконавчих органів,загальної чисельності апарату ради, виконавчих органів ради та штатного розпису Вільнозапорізької сільської ради"

Рішення №94 "Про затвердження цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Вільнозапорізької сільської ради ОТГ на 2020-2024 роки"

Рішення №95 "Про  внесення змін до бюджету Вільнозапорізької сільської ради на 2020 рік."

Рішення №97 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства."

Рішення №98 "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою надання у власність (Сігеті О.К., Москаленко Л.І.)"

Рішення №99 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Рішення №100 "Пропогодження передачі земельних ділянок у власність (Сардярян А.А., Сардар’ян А.А.)"

Рішення №101 "Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у формі делегування Новобузькій міській раді виконання завдань (повноважень) у галузі будівництва"