Державна підтримка фермерських господарств

Дата: 20.08.2020 11:40

Фото без опису

У 2020 році державна підтримка фермерських господарств буде реалізуватись за такими напрямками:

- спеціальна бюджетна дотація у розмірі 5 тис. грн. за утримання корів фермерському господарству, у власності якого не менше 5 корів (але не більше 250 тис. грн. на одне господарство);

- бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) для новостворених фермерських господарств, яка надаватиметься їм для провадження сільськогосподарської діяльності (небільше 60 тис. грн. на одне новостворене господарство);

- часткова компенсація витрат, пов'язаних із наданням дорадчих послуг, шляхом компенсації 90% вартості, але не більше як 10 тис. грн. за надані фермерам та сільгоспкооперативам дордчі послуги;

- відшкодування сільськогосподаським обслуговуючим коопертивам 70% вартості (без ПДВ) придбаної техніки та обладнання, у т.ч. профінасованих за рахунок банківського кредиту, але не більше як 3 млн. грн. на один кооператив.

Крім того, за рахунок коштів виділених у 2020 році на розвиток фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів, планується погашенння заборгованості за 2019 рік за напрямками:

- часткова компенсація вартості насіння;

- часткова компенсація вартосіт сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва;

- здешевлення кредитів;

- бюджетна субсидія фермерським господарствам на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) за умови повторного надання пакету документів до 1 вересня 2020 року.

Ознайомитись з інформацією щодо державної підтримки аграрної галузі можна в рубриці "Державна підтримка" на сторінці департаменту агропромислового розвитку на офіційному вебсайті Миколаївської ОДА за посиланням: https://www.mk.gov.ua/ua/oda/pidrozidyly/apk/.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)