VI позачергова сесія 07 травня 2021 року

Дата: 14.07.2021 10:55

рішення №92 "Про внесення змін до Положення про комунальну установу  «Центр надання соціальних послуг» Вільнозапорізької сільської ради»"

рішення №93 "Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи«Центр надання соціальних послуг»Вільнозапорізької сільської ради"

додаток до рішення №94 "Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Комунальною установою «Центром надання соціальних послуг» Вільнозапорізької сільської ради"

рішення №95 "Про внесення змін до Положення про відділ соціального захисту населення Вільнозапорізької сільської ради"

рішення №96 "Про затвердження Програми надання пільг на оплату послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремим категорій громадян Вільнозапорізької територіальної громади на 2021 рік та заходів до неї"

рішення №98 "Про впорядкування скликань Новополтавської сільської ради"

рішення №99 "Про внесення змін до рішення №87 від 11.03.2021р «Про утворення виконавчого комітету Вільнозапорізької сільської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу"

рішення №100 "Про оптимізацію мережі бібліотечних закладів  Вільнозапорізької територіальної громади"

рішення №101 "Про припинення  Новохристофорівського дошкільного  навчального закладу «Зернятко» Новохристофорівської сільської ради"

рішення №102 "Про скасування рішення виконавчого комітету від 02.04.2021 року №37"

рішення №103 "Про схвалення проекту договору про співробітництво між Вільнозапорізькою сільською радою та Новобузькою міською радою в сфері будівництва"

рішення №104 "Про затвердження передавального акта"

рішення №105 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020р. №37 «Про бюджет Вільнозапорізької територіальної громади на 2021 рік»"

рішення №106 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх у власність в межах населеного пункту (Комар В.М., Шкиряк Д.І.)"

рішення №107 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)та надання земельної ділянки у власність (Шкиряк Д.І.)"

рішення №108 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (для подальшої передачі у власність) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності"

рішення №109 "Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою для відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, що розташовані в межах населеного пункту"

рішення №110 "Про надання дозволу виготовлення  проекту  землеустрою щодо                             відведення земельної ділянки в оренду"

рішення №111 "Про створення Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги  особам, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі"

рішення №113 "Про затвердження комплексної Програми розвитку військово-патріотичного виховання допризовної та призовної молоді  Вільнозапорізької сільської ради на 2021 рік"