Правила користування газовими приладами

Запобігти!

Врятувати!

Допомогти!

Навчально – методичний центр цивільного захисту та

безпеки життєдіяльності Миколаївської області

інформує,  застерігає,  рекомендує:

Правила користування газовими приладами.

Перед включенням газових пристроїв провітріть приміщення і на весь час їх роботи квартирку залишають відчиненою.

Спочатку необхідно піднести вогонь до пальника і тільки після цього відкрити кран на газовому приладі.

Перш ніж запалити пальники духової шафи газової плити, необхідно провітрити або залишити відкритою на 5-7 хвилин.

Під час установки на плиту посуду з широким дном необхідно підставити конфорку з високими ребрами, інакше згоряння буде не повним.

Закінчивши користуватись газовими приладами, закрийте крани на опусах чи вентиль на балоні, а потім – крани на самих приладах.

ПАМЯТАЙТЕ:

Для ремонту газового обладнання залучайте лише спеціалістів газового господарства.

Купуйте скраплений газ тільки в спеціалізованих підприємствах газового господарства.

Не допускайте до користування газовими приладами дітей та осіб, які не пройшли інструктаж з „Правил безпеки в газовому господарстві ”.

Не вносьте зміни в конструкцію газових приладів.

Не використовуйте опломбовані чи відключені від газопостачання прилади.

Не порушуйте кріплення газових приладів і газопроводів.

Не перекривайте частково чи повністю димові та вентиляційні канали, не змінюйте їх конструкції.

Не підключайте і не переносьте самочинно газові установки в інші приміщення.

Не перевіряйте відкритим вогнем наявність виходу газу з газових приладів і газопроводів.

Якщо ви почули запах газу в приміщенні не включайте електричне світло і електроприлади.

У  ВСІХ   ВИПАДКАХ   НЕГАЙНО ТЕЛЕФОНУЙТЕ  ПО  ТЕЛЕФОНУ   „104”

БЕРЕЖІТЬ   СВОЄ   ЗДОРОВ’Я   І   ЖИТТЯ!

Телефони виклику рятувальних служб:

- 24 – 00 – 95; 67 – 49 – 40 -    Миколаївгаз

- 101                                        -   Диспетчер ГУ МНС області