11 березня 2021 року

Дата: 14.07.2021 16:47

рішення №20 "Про роботу поштових відділень по обслуговуванню населення Вільнозапорізької сільської ради"

рішення №21 "Про стан медичного обслуговування на території Вільнозапорізької сільської ради"

рішення №22 "Про організацію громадських робіт у 2021 році"

рішення №23 "Про внесення змін до рішення від 16.07.2020 року № 34"Про утворення  комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при Вільнозапорізькій сільській раді об'єднаної територіальної громади"

рішення №24 "Про встановлення  опіки над неповнолітньою Шиш Юлією Вікторівною,10 квітня 2005 року народження"

рішення №25 "Про зняття громадянки Гавриленко Анастасії Анатоліївни з квартирного обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов"

рішення №26 "Про розгляд адміністративного правопорушення  відносно ст.197 КУпАП"

рішення №29 "Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна"

рішення №30 "Про надання  допомоги особам з інвалідністю , онкохворим,  в наслідок перенесених операцій та на реабілітацію"

рішення №31 "Про відмову в наданні матеріальної допомоги на поховання"

рішення №32 "Про зміну адреси житлового будинку"

рішення №33 "Про створення комісії з питань евакуації при виконкомі Вільнозапорізької сільської ради та затвердження Положення про неї"