23 липня 2021 року

Дата: 16.09.2021 13:17

№112 "Про організацію та проведення заходів присвячених  Дню Державного Прапора та  30-ї річниці Незалежності України"

№113 "Про відібрання дитини Борисової Тетяни Олександрівни, 14.01.2016 р.н"

№114 "Про надання соціальної послуги  соціального супроводу сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування"

№115 "Про надання соціальної послуги  соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих  обставинах"

№116 "Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення"

№117 "Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконкомі Вільнозапорізької сільської ради"

№118 "Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам та земельним ділянкам для обслуговування житлового будинку та споруд, для ведення особистого підсобного господарства на території  Вільнозапорізької сільської ради  Новобузького району Миколаївської області"

№119 "Про відмову в наданні матеріальної допомоги на поховання"

№120 "Про розгляд адміністративного правопорушення  відносно ст.197 КУпАП"