Х сесія 8 скликання 24 вересня 2021 року

Дата: 01.12.2021 13:53

№160 "Про хід виконання заходів сільської ради Комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота»"

№161 "Про звіт щодо виконання програми соціально-економічного розвитку Вільнозапорізької сільської ради ОТГ за 9 місяців 2021 року"

№162 "Про внесення змін до рішення №35 від 24.12.2020 р. «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату ради, виконавчих органів Вільнозапорізької сільської ради»"

№164 "Про внесення змін у рішення сесії Вільнозапорізької сільської ради від 11 березня 2021 року № 73 «Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Вільнозапорізької сільської  територіальної громади на 2021-2025 роки"

№165 "Про встановлення тарифу на воду"

№166 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020р.№37 «Про бюджет Вільнозапорізької територіальної громади на 2021 рік»"

№167 "Про схвалення Прогнозу бюджету Вільнозапорізької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки"

№168 "Про внесення змін до рішення №103 від 14 липня 2020 року «Про місцеві податки і збори на 2021 рік по Вільнозапорізькій сільській раді» "

№169 "Про внесення змін до рішення № 154 від 10 квітня 2019 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  відведення земельної ділянки, на якій знаходиться приміщення закладу загальної середньої освіти (Новоюр’ївська ЗОШ I-III ст.) з господарськими будівлями"

№170 "Про внесення змін до рішення № 99 від 22 березня 2019 року «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Новохристофорівській ЗОШ I-III ступенів на вул. Центральній, 21 с. Новохристофорівка у Новобузькому району Миколаївської області для реконструкції, експлуатації та обслуговування будівлі школи»"

№172 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки комунальної власності в оренду ПрАТ «ВФ Україна» для обслуговування засобів зв’язку"

№173 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

№174 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту"

№175 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

176 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність) для ведення особистого селянського господарства, що розташовані в межах населеного пункту"

№177 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (для подальшої передачі у власність) для ведення садівництва в межах населених пунктів"

№178 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (для подальшої передачі у власність), що розташовані за межами населеного пункту"

№179 "Про розгляд окремої ухвали Миколаївського окружного адміністративного суду від 31.01.2020 у справі №400/1262/19"

№180 "Про відмову у задоволенні клопотання про безоплатну приватизацію земельної ділянки Латія О.С."

№181 "Про відмову у задоволенні клопотання про безоплатну приватизацію земельної ділянки Лобко З.В."

№182 "Про відмову у задоволенні клопотання про безоплатну приватизацію земельної ділянки Лобко А.Ю."

№183 "Про відмову у задоволенні клопотання про безоплатну приватизацію земельної ділянки Лобко В.Ю."

№184 "Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки та зміні цільового призначення земельної ділянки"

№185 "Про внесення доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020р. №36 «Про створення фінансового відділу Вільнозапорізької сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації»"

№186 "Про внесення змін до Програми розвитку освіти на території Вільнозапорізької сільської ради на 2021-2023 роки , затвердженої рішенням сесії сільської ради від 24.12.2020 року №40"