25 листопада 2021 року

Дата: 30.12.2021 13:59

№158 "Про підсумки роботи виконкому Вільнозапорізької сільської ради зі зверненнями громадян за 10 місяців 2021 року"

№159 "Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 19.08.2011р. «37 «Про затвердження заходів щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про  доступ до публічної інформації» по Вільнозапорізькій сільській раді"

№160 "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Єремчук Діані Василівні, 17.01.2010 р.н."

№161 "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Борисовій Тетяні Олександрівні,  14.01.2016 р.н "

№162 "Про надання  допомоги особам з інвалідністю , онкохворим,  в наслідок перенесених операцій та на реабілітацію"

№163 "Про присвоєння нумерації житловим будинкам, земельним ділянкам для обслуговування житлового будинку та споруд, для ведення особистого підсобного господарства на території Вільнозапорізької сільської ради Баштанського району Миколаївської області (спадщина)"

№164 "Про зняття  громадянина  Миндри Дмитра Леонідовича з квартирного обліку осіб,  що потребують поліпшення житлових умов "