15 грудня 2021 року

Дата: 21.01.2022 14:45

№173 "Про схвалення проекту бюджету Вільнозапорізької сільської територіальної громади на 2022 рік"

№174 "Про стан роботи адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вільнозапорізької сільської ради за 2021рік"

№175 "Про надання допомоги особам з інвалідністю , онкохворим, в наслідок перенесених операцій та на реабілітацію"

№178 "Про упорядкування та зміну адреси  житлового будинку по вул.8 Березня, с.Шевченкове, Баштанського району Миколаївської області"

№179 "Про обмеження перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та в інших громадських місцях у вечірній та нічний час на території Вільнозапорізької сільської ради"

№180 "Про погодження змін до тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Комунальною установою «Центром надання соціальних послуг» Вільнозапорізької сільської ради"

№181 м"Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна"