21 грудня 2021 року

Дата: 21.01.2022 15:07

№182 "Про встановлення  опіки  над малолітньою Борисовою Тетяною Олександрівною, 14 січня 2016 року народження"

№183 "Про розгляд адміністративного правопорушення  відносно ст.197 КУпАП"

№184 "Про відмову в наданні допомоги для поліпшення матеріально-побутових потреб громадянки Мелащенко Тетяни Володимирівни"

№185 "Про внесення змін до рішення виконкому від 02.04.2021 р.№47 «Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам та земельним ділянкам для обслуговування житлового будинку та споруд, для ведення особистого підсобного господарства на території Вільнозапорізької сільської ради Новобузького району Миколаївської області "

№186 "Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна (нежитловим будівлям) Вільнозапорізької сільської ради"

№188 "Про визначення видів робіт переліку об’єктів для відбування засудженими покарання у вигляді громадських робіт та стосовно порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік"