28 січня 2022 року

Дата: 04.02.2022 14:30

№313 "Про приведення у відповідність категорій посад та рангів старост Вільнозапорізько сільської ради"

№314 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2021р. №281 «Про бюджет Вільнозапорізької сільської територіальної громади на 2022 рік»."

№315 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Вільнозапорізької сільської ради"

№316 "Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства, що перебуває у постійному користуванні з можливістю розстрочки викупного платежу до 10 років. (Мільчуцький В.В.)"

№317 "Про внесення змін до рішень сесії сільської ради № 109  від 07.05.2021 року  та № 291 від 21.12.2021 року (Гомузов Є.Ю.)"

№318 "Про скасування рішень сесії сільської ради «Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (для подальшої передачі у власність), що розташовані за межами населеного пункту» (колективна власність)."

№319 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби Акіметову Е. К."

№320 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельнихділянок у власність для ведення особистого селянського господарстваза межами населеного пункту учасникам АТО"

№321 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибнаділянка) Вільчинській Л.В."

№322 "Про затвердження технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту та припинення права постійногокористування земельною  ділянкою.(Печоркін В.Б.)"

№323 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельноїділянки (для подальшої передачі у власність) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"

№324 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельноїділянки(для подальшої передачі у власність) для ведення особистого селянського господарства, що розташовані в межах населеного пункту Васильєву Дмитру Олександровичу"

№325 "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведенняземельноїділянки(для подальшої передачі у власність) для ведення особистогоселянськогогосподарства, що розташовані в межах населеного пункту Васильєву Олександру Дмитровичу"