25 лютого 2022 року

Дата: 08.09.2022 10:37

№16 "Про роботу поштових відділень по обслуговуванню населення Вільнозапорізької сільської ради"

№17 "Про стан медичного обслуговування на території Вільнозапорізької сільської ради"

№18 "Про організацію громадських робіт у 2022 році."

№19 "Про затвердження основних завдань цивільного захисту Вільнозапорізької сільської ради на 2022 рік "

Аналіз

№20 "Про роботу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Вільнозапорізької сільської ради"

№21 "Про внесення змін до облікових справ громадян, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Вільнозапорізької сільської ради"