25 травня 2022 року

Дата: 08.09.2022 11:10

№41 "Про внесення змін до рішення №39 від 02.04.2021 року "Про створення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах"

№42 "Про внесення змін місцевої Цільової програми територіальної оборони у Вільнозапорізькій сільській територіальній громаді на 2022-2026 роки"

Додаток 1

Додаток 2

№43 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2021р. №281 «Про бюджет Вільнозапорізької сільської територіальної громади на 2022 рік»"

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 5

Додаток 7

Пояснювальна

Офіційний висновок

№44 "Про присвоєння поштової адреси житловому будинку,земельним ділянкам для обслуговування житлового будинку та споруд, для ведення особистого підсобного господарства на території Вільнозапорізької сільської ради Баштанського району Миколаївської області (спадщина)"

45 "Про внесення змін до складу комісії  з обстеження технічного стану житлового фонду, господарських та побутових будівель і споруд на території Вільнозапорізької сільської територіальної громади"

№46 "Про внесення змін до заходів Програми   соціального захисту населення «Турбота»    Вільнозапорізької сільської  ради на 2021 -2023 роки затвердженої рішенням сесії від 24.12.2020 року №32"

№47 "Про перерозподіл використання видатків по заходам до Програми надання пільг на оплату послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремим категорій громадян Вільнозапорізької територіальної громади на 2022 рік затвердженої рішенням сесії №268 від 21.12.2021"

№48 "Про перерозподіл використання видатків по заходам Програми соціального захисту населення «Турбота» Вільнозапорізької сільської ради на 2021-2023 роки затвердженої 24.12.2020 року №32 "

№49 "Про виплату щомісячної матеріальної допомоги особам з інвалідністю по зору"