21 вересня 2022 року

Дата: 02.11.2022 14:10

№63 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 11.03.2021 року №73 «Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Вільнозапорізької сільської територіальної громади на 2021-2025 роки»"

Додаток

Додаток

№65 "Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2021р. №281 «Про бюджет Вільнозапорізької сільської територіальної громади на 2022 рік»"

Пояснювальна

Офіційний висновок

№66 "Про присвоєння нумерації житловим будинкам, земельним ділянкам для обслуговування житлового будинку та споруд, для ведення особистого підсобного господарства на території Вільнозапорізької сільської ради Баштанського району Миколаївської області (спадщина)"

№67 "Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам та земельним ділянкам для обслуговування житлового будинку та споруд, для ведення особистого підсобного господарства на території  Вільнозапорізької сільської ради  Баштанського району Миколаївської області "

№68 "Про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Вільнозапорізької сільської ради"

№69 "Про внесення змін до комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність,  суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання  жилі приміщення"

№70 "Про надання допомоги особам з інвалідністю, онкохворим, в наслідок перенесених операцій та на реабілітацію"

№71 "Про створення комісії по проведенню обстеження матеріально-побутових умов та встановлення фактичного місця  проживання громадян"