Засідання виконавчого комітету Вільнозапорізької сільської ради від 26 січня 2023 року.

Дата: 13.03.2023 09:56

Рішення № 1 від 26.01.2023 року "Про стан роботи з військового обліку та реєстрації місця проживання громадян Вільнозапорізької сільської ради"

Рішення № 2 від 26.01.2023 року "Про організацію роботи щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх."

Рішення №3 від 26.01.2023 року "Про постановку на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Ібрагімової Катерини Олександрівни, 15.12.2006р.н."

Рішення № 4 від 26.01.2023 року "Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному                                обліку та протоколу громадської комісії з житлових питань."

Рішення №5 від 26.01.2023 року  "Про затвердження графіку Шевченківської публічної бібліотеки Вільнозапорізької сільської ради "

Рішення № 6 від 26.01.2023 року "   Про затвердження переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно  – корисних робіт для осіб, які вчинили адміністративне правопорушення та на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачуваних суспільно-корисних робіт на 2023 рік."

Рішення № 7 від 26.01.2023 року "  Про визначення видів робіт переліку об’єктів для відбування                                  засудженими покарання у вигляді громадських робіт та стосовно порушників,  на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2023 рік."

Рішення № 8 від 26.01.2023 року "   Про затвердження висновку опікунської ради «Про  доцільність  встановлення опіки та призначення  опікуна   над Руденком Олександром Володимировичем у разі визнання його недієздатним ».

Рішення № 9 від 26.01.2023 року "   Про виплату щомісячної матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників бойових дій в зоні АТО/ООС, особам з інвалідністю внаслідок бойових дій в зоні  АТО/ООС."

Рішення № 10 від 26.01.2023 року "  Про виплату щомісячної матеріальної допомоги особам з інвалідністю по зору, а також дітям з інвалідністю по зору до 18 років, що мешкають в сім’ях, які на час звернення (на час надання допомоги) не отримують житлову субсидію чи будь яку іншу пільгу (незалежно від причин неотримання) на оплату  житлово-комунальних послуг.  "

Рішення №11 від 26.01.2023 року "   Про виплату щомісячної матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни в Афганістані та щомісячної матеріальної допомоги матерям загиблих учасників бойових дій в Афганістані."

Рішення № 12 від 26.01.2023 року "Про надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані, інвалідам війни в Афганістані, які мешкають на території громади."

Рішення № 13 від 26.01.2023 року " Про надання одноразової матеріальної допомоги воїнам - інтернаціоналістам, учасникам бойових дій в Афганістані, які мешкають на території громади."

Рішення № 14 від 26.01.2023 року "Про оплату послуг  зв’язку за даними ПАТ «Укртелеком» по Вільнозапорізькій територіальній громаді."

Рішення № 15 від 26.01.2023 року "Про затвердження складу комісії та Положення про комісію для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг"

Рішення № 16 від 26.01.2023 року "Про погодження затвердження  тарифів на платні  соціальні послуги на 2023 рік, які надаються  Комунальною установою «Центром надання соціальних послуг» Вільнозапорізької сільської ради."

Рішення № 17 від 26.01.2023 року "Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам та земельним ділянкам для обслуговування житлового будинку та споруд, для ведення особистого підсобного господарства на території  Вільнозапорізької сільської ради  Баштанського  району Миколаївської області"

Рішення № 18 від 26.01.2023 року " Про внесення змін до посадового та персонального складу комісії з питань евакуації при виконкомі Вільнозапорізької сільської ради."

Рішення № 19 від 26.01.2023 року "Про присвоєння нумерації земельній ділянці  для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)в  селі Вільне Запоріжжя  Баштанського району Миколаївської області Вільнозапорізької сільської ради(спадщина)."